SIRA BULUCU

Ücretsiz, sınırsız ve sıranızı takip eden sıra bulucu. Google'da web siteniz kaçıncı sırada takibini yapın. Nasıl çalıştığını merak ediyor musunuz?

Google Sıra Bulucu ile Ücretsiz ve Sınırsız Sorgu

Sıra bulucu

Bir sınıra takılmadan sitenizin kaçıncı sırada olduğunu bulabilirsiniz. Rakiplerinizi öğrenir, siteniz ile bağdaştırılan anahtar kelimeleri görebilirsiniz. Rakiplerinizi tanıyarak daha iyi SEO yapabilir, anahtar kelimelerinizi görerek iç SEO yapınızı gözden geçirebilirsiniz. Hedef anahtar kelimelerinizi daha iyi tanıdıktan sonra, analizler sonucunda google sıra bulucu aracına tamamen ücretsiz kayıt olarak sitem kaçıncı sırada takibini yapabilirsiniz. Türkiye genelinde arama yapabileceğiniz gibi şehir bazlı olarak da aramaya uyumludur. Örneğin: "İstanbul evden eve nakliyat" kelimesine çalışma yapıyorsanız, sonuçları İstanbul için görebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Aracımız site sırasını direkt olarak doğru kaynaktan almaktadır. Yani Google'dan. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Google'ın biz yazılım geliştiricilere ücretli olarak sunduğu Custom Search JSON API ile bunu yapmaktayız. Bu hizmeti ücreti mukabilinde aldık ve siz üyelerimize hiçbir beklentiye girmeden, Teknik SEO'da anlattığımız gibi tamamen halka hizmet olarak ücretsiz sunduk.

Sıra Takibi

Ücretsiz sıra takibi

Sitenizin belirlenen anahtar kelimede hangi sayfada veya kaçıncı sırada olduğunu takip etmek, SEO farkındalığını arttıracaktır. Kayıt sonrası eklenen siteyi ve kelimeyi her gün izler, sırasını takip eder ve yükselmeleri, düşüşleri size aktarır. Google sitem kaçıncı sırada olarak aratmanıza gerek kalmadığını net ve özgüvenli bir şekilde söylemek isteriz. Çünkü yeni nesil Emre Nogay ürünleri ve araçları tamamen profesyonel olarak kodlanmıştır Sitenizin kaçıncı sırada olduğunu bulmak için uygulamanız gereken adımlar;

İnternet bağlantınız kesintiye uğradı.