Emre Nogay

SIRA BULUCU

Ücretsiz, sınırsız ve sıranızı takip eden sıra bulucu. Google'da web siteniz kaçıncı sırada takibini yapın. Nasıl çalıştığını merak ediyor musunuz?

Günlük sıra takibi yapmak için
Google ile Google güvencesi ile kayıt/giriş yapmanızı istiyoruz. İsim, mail ve profil resminize erişeceğiz.
kayıt olun veya giriş yapın.

Google Sıra Bulucu ile Ücretsiz ve Sınırsız Sorgu

Sıra bulucu

Sıra bulucu ile bir sınıra takılmadan sitenizin kaçıncı sırada olduğunu bulabilirsiniz. Rakiplerinizi öğrenir, siteniz ile bağdaştırılan anahtar kelimeleri görebilirsiniz. Rakiplerinizi tanıyarak daha iyi SEO yapabilir, anahtar kelimelerinizi görerek iç SEO yapınızı gözden geçirebilirsiniz. Hedef anahtar kelimelerinizi daha iyi tanıdıktan sonra, analizler sonucunda google sıra bulucu aracına tamamen ücretsiz kayıt olarak sitem kaçıncı sırada takibini yapabilirsiniz. Türkiye genelinde arama yapabileceğiniz gibi şehir bazlı olarak da aramaya uyumludur. Örneğin: "İstanbul evden eve nakliyat" kelimesine çalışma yapıyorsanız, seo sıra bulucu sonuçlarını İstanbul için görebilirsiniz.

Sıra Bulucu Nasıl Çalışır?

Emre Nogay Sıra Bulucu, sıranızı direkt olarak doğru kaynaktan almaktadır. Yani Google'dan. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Google'ın biz yazılım geliştiricilere ücretli olarak sunduğu Custom Search JSON API ile bunu yapmaktayız. Bu hizmeti ücreti mukabilinde aldık ve siz üyelerimize hiçbir beklentiye girmeden, tamamen halka hizmet olarak ücretsiz sunduk.

Sıra Bulucu ile Sıra Takibi

Ücretsiz sıra takibi

Sitenizin belirlenen anahtar kelimede hangi sayfada veya kaçıncı sırada olduğunu takip etmek, SEO farkındalığını arttıracaktır. Sıra bulucu aracımız kayıt sonrası eklenen siteyi ve kelimeyi her gün izler, sırasını takip eder ve yükselmeleri, düşüşleri size aktarır. Google'da sitem kaçıncı sırada olarak aratmanıza gerek kalmadığını net ve özgüvenli bir şekilde söylemek isteriz. Çünkü yeni nesil Emre Nogay ürünleri ve araçları tamamen profesyonel olarak kodlanmıştır Sitenizin kaçıncı sırada olduğunu bulmak için uygulamanız gereken adımlar;