iOS 15 Safari AMP Açılmıyor

iOS 15'in yayınlanmasıyla Safari AMP açılmıyor. AMP uyumluluğu olan siteler dizine eklenmiş olsa bile, Safari kaynaklı hata yüzünden iOS 15 AMP açılmama sorunu başladı.

iOS 15 Safari AMP Açılmıyor
₺2990
2499
1
106 değerlendirme arasından 5 üzerinden 4.9 aldı.
  1. Checkmark Tek seferlik ödeme sınırsız kullanım.
  2. Checkmark Sorunsuz ve üstün yazılım kalitesi.
  3. Checkmark Kur çalıştır eklenti. Admin bilgisi istemiyoruz.
  4. Checkmark Sınırsız süreyle ücretsiz teknik destek.
  5. Checkmark Al - Sat yapıp ortadan kaybolanlardan değil, yazılımı gerçek üreticisinden alın!
Emre Nogay Emre Nogay · · AMP

iOS 15’in yayınlanmasıyla Safari AMP açılmıyor. AMP uyumluluğu olan siteler dizine eklenmiş olsa bile, Safari kaynaklı hata yüzünden iOS 15 AMP açılmama sorunu başladı. Bu hatanın Safari kaynaklı olduğunu biliyoruz ancak sorun düzelecek mi, Safari tekrar AMP desteği verecek mi bilinmiyor. Bu bilinmezlikle çoğu site sahibi zarara uğradı. Bu yazımda ise hata hakkında bilgi verip,  çözüme ulaştıracağım.

iOS 15 Safari AMP Hatası Nedir?

Dizine eklenmiş AMP uyumlu sayfaların google.com/amp/siteadresi.com yerine sitenin kendi domain adresine yönlendirilmesidir. Sayfalarınız aşağıya eklediğim resimdeki gibi olsa bile,  Google üzerinden girildiğinde açılmaz. Ancak normalde AMP  kendi sitesinde supported browsers sayfasında Safarinin destek verdiğini söylemektedir.

iOS 15 Safari AMP Hatası Nedir?

iOS 15 Safari AMP Açılmıyor Çözümü

Bunun çözümünü, yazılım desteği ile kendim geliştirdim. Hem WordPress,  hem de diğer yazılımlar için uygulanabilir ve şu ana kadar kurulum yaptığım 32 sitenin 32’sinde de hiç sıkıntı yaratmadan çalıştı. Sadece Safari desteği sağlamakla kalmadım, AMP’nin düşme sorununa da çözüm oldu. Yani bu yazılımımı uyguladıktan sonra ne saldırıyla, ne de diğer yöntemlerle AMP düşmüyor. %99 bir çözüm sunuyorum işe yaramadığı durumda aldığım ücretin tamamını kesintisiz iade etmekteyim. Fiyat ve sorularınız için iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Eğer daha fazla bilgi isterseniz amp tib çözümü makaleme göz atabilirsiniz.

Bu ücretli bir kurulumun, ücretsiz bilgilendirme yazısıdır.

AMP Desteği Veren Tarayıcılar

Chrome
Firefox
Edge
Safari (Bakımda)
Opera
UC Browser

Efenim iOS 15 Safari açılmıyor konulu yazımın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Hizmetimi almak için benimle Skype üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben Emre Nogay,

Sevgiler.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnternet bağlantınız kesintiye uğradı.